2020,
56 MIN

NAS 041: Hang Your Lights

24 grudnia, 2020
Oceń podcast w iTunes

Jeżeli podobał Wam się podcast, będę Wam bardzo wdzięczny za zostawienie oceny w iTunes. Każda gwiazdka, którą tam zostawicie przyczyni się do jego popularyzacji i docierania do nowych odbiorców.

Jeżeli korzystasz z aplikacji Podcasty na iPhone:
 • Wyszukaj podcast „Na Sofie” w aplikacji
 • W sekcji „Programy” kliknij na „Na Sofie”
 • Przejdź do zakładki „Oceny i recenzje”
 • Kliknij w link „Napisz recenzję”
Jeżeli korzystasz ze Stitchera:
 • Wejdź na stronę nasofie/stitcher
 • Przewiń stronę w dół, aż zobaczysz okno „Show Ratings and Reviews”
 • Kliknij „Write a review”

Komentarze

 1. Kasia pisze:

  Piękne utwory! A czy pojawią się też niezrównane komentarze pana prowadzącego i lista utworów? Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

  1. Mariusz Chrapko pisze:

   Hej Kasiu,
   Wszystkiego Najlepszego Muzycznego w 2021! Faktycznie ostatnio pan prowadzący jakby zamilkł 🙂 Prawda jest taka, że od dobrych kilku miesięcy skupiłem się na innych, ważnych dla mnie projektach zawodowych (prowadzenie i opieka merytoryczna nad studiami SWPS, platforma ALTribe.pl) i na moje sofistyczne hobby po prostu brakuje mi już czasu. Zobaczymy jak to z tym dalej będzie. Na razie nie mogę niczego obiecać. Niemniej bardzo dziękuję za „wypomnienie” mi tej nieobecności 😉

 2. Stanisław pisze:

  Szkoda bo z niepokojem i bijącym mocniej serduszkiem , czekałem na nową odsłonę.
  Pozdrawiam .

 3. Janusz pisze:

  Mariuszu Chrapko,gdzie jesteś? Odezwij się proszę! Minął już rok a Twoich przecudownych muzycznych klimatów jak nie było tak niema.Wyjdz z ukrycia,nie daj się prosić.Pozdrawiam gorąco

  1. Mariusz Chrapko pisze:

   Januszu, dziękuję za komentarz! Tak, podcast „Na Sofie” jest projektem, który świadomie odłożyłem na bok i, szczerze mówiąc, nie wiem czy do niego wrócę. Na szczęście wciąż mamy muzykę, po którą bezkarnie możemy sięgać. Serdeczności!

Dodaj komentarz

Scroll to top